09 BESTUUR / COMMISSIE E-MAIL

Volleybalvereniging AV Flash   Lagelei 96 5944 CP Arcen  
Bankrelatie   Iban NL55RABO0103303677  
Sportzaal MFA De Schans   Van Soest-Jansbeken plein 3 5944 BN Arcen 0774731288
       
Bestuur      
Dorine de Zeeuw   Voorzitter voorzitter@avflash.nl
Ingrid Kaiser   Penningmeester penningmeester@avflash.nl
Jacqueline in ’t Zandt    Secretariaat secretariaat@avflash.nl
Pierre Vergeldt   Technischezaken  technischezaken@avflash.nl
Jetty van Bakel   Algemene zaken algemenenzaken3@avflash.nl
Marieke Wijers   Algemene zaken / Circulatie algemenezaken4@avflash.nl
       
Commissie-coördinatoren      
Danielle Kaiser   Wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretariaat@avflash.nl
Yvonne van Giesen-van de Stay   Ledenadministratie ledenadministratie@avflash.nl 
Anita Harder & Patricia Smits   Jeugdkamp coördinator jeugdkamp@avflash.nl 
Bernie Kaiser   Site beheer/Publicatie Maasdorpen nieuws@avflash.nl
vacature   Sponsorcommissie algemenezaken@avflash.nl
Ingrid Kaiser   Materiaalbeheerder kleding kledingbeheer@avflash.nl
Bas Rothoff    Materialen overige basrothoff@home.nl
Patricia Smits   Pupil van de week smits.opheij@home.nl
       
Toernooi commissie      
Dorine de Zeeuw   Toernooi zaken algemeen voorzitter@avflash.nl
Bernie Kaiser   Keuken coördinator nieuws@avflash.nl
Bianca Aerts   2e keuken coördinator organisatie@avflash.nl
Ingrid Kaiser   Penningmeester penningmeester@avflash.nl
Danielle Kaiser   Wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretariaat@avflash.nl
Pierre Vergeldt   Arbitrage / aanmeldingen pierre@web-id.nl
Ilja Paschke   Techniek paschke@hetnet.nl
Leon Huys   Techniek l-huys@home.nl
       
Technische commissie      
Pierre Vergeldt   Technische zaken Senioren / Junioren technischezaken@avflash.nl
Danielle Kaiser    Aansturen scheidsrechters arbitrage@avflash.nl
Jan Stoevenbelt   Scheidsrechter Opleiding stoe@home.nl
Stefan Hermans   Scheidsrechter Opleiding  
Danielle Kaiser    PVB beoordeling wedstrijdsecretariaat@avflash.nl
Pierre Vergeldt   Nevobo contact  technischezaken@avflash.nl
       
Overigen      
Bernie Kaiser   Verenigingsfotograaf nieuws@avflash.nl 
Dorine de Zeeuw (voorlopig)   Namens AV Flash bestuurslid van
Stichting Verenigingsleven Arcen
algemenezaken@avflash.nl

10-09-2017

 

Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist. U kunt uw browser vernieuwen door de nieuwste versie te downloaden en te installeren.