# Senioren dames 1

Coach: Kathleen Sawafuji
Klasse: Dames 2e Klasse J
Training: 
woendag: 19:00 - 20:45 ​van Kathleen Sawafuji & Niek Broeren
vrijdag: 19:00 - 20:45 van Kathleen Sawafuji & Peter Janssen



Speelsters: 

Daniëlle Bosman
Merel Braam
Sharon Houben
Mari Janssen
Joska Rheiter
Lieke Smets
Amber Steegh
Vera Valckx
Yvon Wennekers
Bo de Zeeuw



Stand Dames 2e Klasse J Regio Zuid

# Team
1. Olsredlem/Brovoc DS 2, wedstr: 16, punten: 69
2. ActiveRooy DS 1, wedstr: 17, punten: 64
3. HORNERHOF/HHC DS 2, wedstr: 17, punten: 64
4. AV Flash DS 1, wedstr: 16, punten: 52
5. MVC '64 DS 1, wedstr: 17, punten: 54
6. VC Trivia DS 3, wedstr: 17, punten: 46
7. Grashoek DS 2, wedstr: 17, punten: 43
8. Hovoc DS 3, wedstr: 17, punten: 27
9. VC Athos '70 DS 2, wedstr: 17, punten: 25
10. Asterix DS 1, wedstr: 16, punten: 23
11. SV Aspargos DS 1, wedstr: 16, punten: 20
12. Set Up DS 2, wedstr: 17, punten: 13


Programma

Vervallen: 4 apr. 19:15: AV Flash DS 1 - Asterix DS 1
Vervallen: 10 apr. 19:00: SV Aspargos DS 1 - AV Flash DS 1
Vervallen: 18 apr. 15:00: Hovoc DS 3 - AV Flash DS 1


Uitslagen

Vervallen: 28 mrt. 17:00: Grashoek DS 2 - ActiveRooy DS 1
Vervallen: 28 mrt. 17:00: VC Trivia DS 3 - HORNERHOF/HHC DS 2
Vervallen: 28 mrt. 17:00: Olsredlem/Brovoc DS 2 - AV Flash DS 1
Vervallen: 28 mrt. 17:00: SV Aspargos DS 1 - MVC '64 DS 1
Vervallen: 28 mrt. 15:00: Hovoc DS 3 - Set Up DS 2
Vervallen: 28 mrt. 15:00: Asterix DS 1 - VC Athos '70 DS 2
Vervallen: 21 mrt. 19:15: AV Flash DS 1 - SV Aspargos DS 1
Vervallen: 21 mrt. 18:00: ActiveRooy DS 1 - VC Trivia DS 3
Vervallen: 21 mrt. 17:00: MVC '64 DS 1 - Grashoek DS 2
Vervallen: 21 mrt. 17:00: VC Athos '70 DS 2 - Olsredlem/Brovoc DS 2
Vervallen: 21 mrt. 17:00: Set Up DS 2 - Asterix DS 1
Vervallen: 21 mrt. 17:00: HORNERHOF/HHC DS 2 - Hovoc DS 3
Vervallen: 14 mrt. 18:00: ActiveRooy DS 1 - HORNERHOF/HHC DS 2
Vervallen: 14 mrt. 17:00: Grashoek DS 2 - AV Flash DS 1
Vervallen: 14 mrt. 17:00: VC Trivia DS 3 - MVC '64 DS 1
Vervallen: 14 mrt. 17:00: Olsredlem/Brovoc DS 2 - Set Up DS 2
Vervallen: 14 mrt. 17:00: SV Aspargos DS 1 - VC Athos '70 DS 2
Vervallen: 13 mrt. 19:30: Asterix DS 1 - Hovoc DS 3
AV Flash DS 1 - VC Trivia DS 3, Uitslag: 4-0
MVC '64 DS 1 - ActiveRooy DS 1, Uitslag: 2-3
VC Athos '70 DS 2 - Grashoek DS 2, Uitslag: 1-3
Set Up DS 2 - SV Aspargos DS 1, Uitslag: 1-3
Hovoc DS 3 - Olsredlem/Brovoc DS 2, Uitslag: 1-3
ActiveRooy DS 1 - Set Up DS 2, Uitslag: 4-0
SV Aspargos DS 1 - Hovoc DS 3, Uitslag: 0-4
Grashoek DS 2 - VC Athos '70 DS 2, Uitslag: 3-1
MVC '64 DS 1 - Set Up DS 2, Uitslag: 4-0
ActiveRooy DS 1 - AV Flash DS 1, Uitslag: 2-3
Grashoek DS 2 - Set Up DS 2, Uitslag: 3-1
VC Trivia DS 3 - VC Athos '70 DS 2, Uitslag: 3-2
MVC '64 DS 1 - HORNERHOF/HHC DS 2, Uitslag: 1-3
AV Flash DS 1 - MVC '64 DS 1, Uitslag: 2-3
VC Athos '70 DS 2 - ActiveRooy DS 1, Uitslag: 0-4
Set Up DS 2 - VC Trivia DS 3, Uitslag: 0-4
HORNERHOF/HHC DS 2 - Olsredlem/Brovoc DS 2, Uitslag: 1-3
Hovoc DS 3 - Grashoek DS 2, Uitslag: 2-3
Asterix DS 1 - SV Aspargos DS 1, Uitslag: 2-3
AV Flash DS 1 - HORNERHOF/HHC DS 2, Uitslag: 0-4
Grashoek DS 2 - Asterix DS 1, Uitslag: 3-2
VC Trivia DS 3 - Hovoc DS 3, Uitslag: 2-3
MVC '64 DS 1 - VC Athos '70 DS 2, Uitslag: 3-1
SV Aspargos DS 1 - Olsredlem/Brovoc DS 2, Uitslag: 0-4
VC Athos '70 DS 2 - AV Flash DS 1, Uitslag: 0-4
Set Up DS 2 - MVC '64 DS 1, Uitslag: 1-3
Olsredlem/Brovoc DS 2 - Grashoek DS 2, Uitslag: 4-0
HORNERHOF/HHC DS 2 - SV Aspargos DS 1, Uitslag: 4-0
Hovoc DS 3 - ActiveRooy DS 1, Uitslag: 0-4
Asterix DS 1 - VC Trivia DS 3, Uitslag: 2-3
AV Flash DS 1 - Set Up DS 2, Uitslag: 3-1
ActiveRooy DS 1 - Asterix DS 1, Uitslag: 4-0
Grashoek DS 2 - SV Aspargos DS 1, Uitslag: 3-2
Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist. U kunt uw browser vernieuwen door de nieuwste versie te downloaden en te installeren.